Gimnázium

A Nagy László Általános Iskola 1985-ben bővült gimnáziumi osztályokkal, azóta látjuk el a gimnáziumi oktatás-nevelés feladatait is.

Gimnáziumi osztályainkban hagyományosan ötféle képzést szoktunk meghirdetni: 3 tagozatos osztályt (termszettudományi, humán és nyelvi tagozatot), egy nyelvi előkészítő osztályt 5 év képzési idővel és egy általános tantervű osztályt.

Intézményünk nyolcadik osztályos általános iskolai tanulói felvételi vizsga nélkül folytathatják tanulmányaikat az általános tantervű csoportban (05) a felvételi követelményekben foglalt feltételek teljesülése esetén. Az emelt szintű csoportokba (01, 02, 03,04) kerüléshez részt kell venniük a felvételi vizsgán. A felvételiről bővebben ITT olvashatnak.

TÁMOP 3.1.4.

Kompetencia alapú oktatás és módszertani megújulás a gimnáziumban

Készíts ingyenes honlapotWebnode